ID e ofertes C105829
Oferta ka 1570 shikime
€4,700 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus , Veturë
Prodhimi:
2008
Kilometrazhi:
144 600 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Pershkrimi Makines:Makina esht e sapo ardhur nga italia ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera tek fordi e kostatuar ne librin e sherbimeve ne baz te kilometrave esht e gacme per cfar do lloj prove dhe kontrolli nga ana juaj. Makina Posedon dokumenta te rregullta e sapo targuar taksa siguracjon per 1 vit te paguara. Të Dhëna të Tjera për Makinën ABS ESP Kodicjoner Timon Hidraulik Alarm Mbyllje Me Pult CD Pasqyra toch screen,Navigator Usb Mp5 komanda tek timoni Fenerë për Mjegull Sesor Parkimi Disqe Alumini Xhama Elektrik Fenerë Xenon Katalizator Me Libër Shërbimesh Kompjuter në Bord 8 AirBag ETJ Per me teper kontaktoni ne inbox ose ne nr e cel: FB:Auto Albania Durres:069 45 77 900

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, bluetooth & usb, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, eds, esp, gomë rezervë, klimatizator, klimë manuale, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra të palosshme, radio/cd, sediljet pas të palosshme, sensorë parkimi, sistem alarmi, sistem navigimi, timon lëkure, timon multifunksion, tv ne bord, xhama elektrikë