ID e ofertes C103993
Oferta ka 1657 shikime
€2,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
166 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Ford Focus Motorri ( CC ):1.8L TDCI Viti Prodhimit 2004 Tipi Karburantit Nafte Transmisioni Manuale 166,000 KM Ngjyra e Jashtme e zeze Ngjyra e Brendshme e erret Gjendje Motorrike Dhe Xhenerike Shume Te Mire Me Dogane te Paguar. Cel. : 0697626766

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0697626766
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin