ID e ofertes C9587
Oferta ka 1025 shikime
€2,450
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
192 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri e erret Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 85 KM.........: 192030Përshkrim i senditShitet ford focus 1'8 tdi diesel me dogane te paguar e sapoardhur makinaeshte ne nje gjendje jashtzakonisht te mire (perfekte)ne te gjitha aspektetme kondicioner komanda ne timon dy celesa origjinal me mbyllje qendroredhe antifurt goma te reja sherbime te sapokryera me fature si rrip motorrirregjistruese rripi pulexha 4 kandeleta te reja vaj filtra etj...makinenmjafton ta provoni dhe do te bindeni.makina ndodhet ne durrescmimi nga 2450€I diskutushem per me shume info kontakto ne nr 0696333033.................Tel. : 0696333033

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin