ID e ofertes C101130
Oferta ka 1843 shikime
€2,400 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
20 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Ford Fokus Ghia TDI. Full opsion. Viti 2001. Tapiceri lekure shum e mbajtur. Sedilje me ngrohje. ABS. Airbag. Kondicioner. 4 xhama elektrik. Pasqyra elektrike. 3 celsa origjinal. Impjant muzike. Dokumentat te sapo bera. Deri ne 26 prill 2017 dhe sherbimet filtra vaj te sapo bera. **Cmimi 2400 € i diskutushem** mundesi nderrimi vetem me golf 4 nafte 4 porta + lek

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0663444410
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin