ID e ofertes C7095
Oferta ka 975 shikime
€2,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
149 500 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Benzin Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima KM.........: 149500Me dogan. Ne gjendje shumë të mire motorike dhe kamio. Tapiceria eshte në gjendje shumë të mire. Disqe alumini Goma te reja.t. Xhamat elektrike te katra.Xhenerikisht shume ne gjendje te mire.Tel. : 0684066444Cel. : 0699314433

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin