ID e ofertes C1092
Oferta ka 1334 shikime
€3,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Fiesta ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes ford fiesta 1.4nafte ( 3-4 LT/100KM) SUPER EKONOMIKE -VITI PRODHIMIT 2006 -SERIA EXCLUSIVE ( TAPICERI DESIGNO + FULL OPSIONAL ) -230.000 KM te vetat - KAMBIO MANUALE -Ngjyrë PERLE METALLIZATO -RADIO - CD PLAYER ME KOMANDA NE TIMON -KLIMA DIGITALE, -TAPICERI DESIGNO Ghia -TAPICERI SHUME E MIREMBAJTUR -PASQYRAT ME NGROHJE -XHAMA ELEKTRIKE, -4 x Airbag(SRS), ABS, BAS -Timon hidraulik, -FENERE CRISTAL + ULJE - NGRITJE FENERESH SIPAS TERRENIT -2 CELES ME MBYLLJE NGA LARG + CHIP - Gomë reservë+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome), E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë, - Disqe 15 inches , GomA sapovendosura (90%) per 4 Stinet - Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, Dokumenta te rregullta te paguara deri ne mars te 2016.......... ju lutem vetem te interesuarit........... 0694040938

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin