ID e ofertes C9116
Oferta ka 836 shikime
€1,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Fiesta ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Benzin Kamjo......: manual Ftohja.....: KondicionerMakines sapo jan prer letrat siguracion dhe kualidimi te vleshme deri ne prill 2016,ne gjendje perfekte shitet sepse kam makin tjeter dhe me ze kot vend ne garazhd,per cdo informacion cel:0692418561

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina ne shitje
Tel: 0692418561
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin