ID e ofertes C94419
Oferta ka 1010 shikime
€4,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Fiesta ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
110 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHES SUPER FULL OPTION FORD FIESTA GHIA 1.4 TDCI NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE, FUNDI 2003 ME TE GJITHA DOKUMENTAT E PAGUARA DERI NE SHKURT 2017, ME BAXHIO XHAMI, SEDILJE ME NGROHJE, SENSOR PARKIMI, ESP, NAVIGATOR, XHAMAT PARA DHE PAS ME REZISTENCE, DISQE SPORT, GOMA 80%, ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, AIRBAG, AC, ABS, KSENON.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregmakina
Tel: 0693715094
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin