ID e ofertes C67211
Oferta ka 1794 shikime
€1,450
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Fiesta , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes Ford Fiesta 1.8 Nafte e gusht viti 2000 Te gjitha sherbimet e bera xhenerike motorrike ne gjendje shum te mire. Bateria e Re. Tapiceria nga brenda shum e paster, Goma ne gjendje shum te mire.. Pompa e naftes dhe motorrino e bere. Me kondicioner. CD player origjinal i makines.. Xhamat e pare elektrik Dy celsa orgjinal..hapje mbyllje me telekomand. Letrat e prera deri ne 20 dhjetor 2016 Siguracioni deri me dat 28/12/2016 Kilometrat orgjinale 168 000 Konsumi. 5 litra rrug interurbane.. 7 rruge urbane Cmimi pak i diskutushem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin