ID e ofertes C64915
Oferta ka 951 shikime
€1,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Fiesta , Veturë
Prodhimi:
1998
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
150 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Ford Fiesta ne gjendje shume te mire si motorrike dhe xhenerike. Dokumentat i mbarojne ne Qershor 2016 .

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin