ID e ofertes C33925
Oferta ka 646 shikime
€3,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Fiesta ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Kilometrazhi:
130 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHITET FORD FIESTA 1.4 NAFTE VITI 2003 VERSION (GHIA) KONDICIONER MAKINA KA 133 MIJE KM ORIGJINALE TE VETA ESHTE SHUME EKONOMIKE DISQE ALUMINI ORIGJINALE TE FORDIT GOMA 90%2 CELSA XHAMA ELEKTRIKE MBYLLJE QENDRORE SHUME E PASTER SKA AS GERVISHTJEN ME TE VOGEL SI MAKINE DHE TAPICERI DOK TE SAPO PRERA SERVIS TE SAPO KRYER CMIMI 3000 EURO I DISKUTUSHEM MUNDESI NDRIMI.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin