ID e ofertes C33657
Oferta ka 1453 shikime
€1,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Fiesta ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
120 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina e ardh nga gjermania, e perdorur vetem nga nje person atje, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. .shitet per arsye ekonomike,

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin