ID e ofertes C28928
Oferta ka 3309 shikime
€1,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Fiesta ,
Prodhimi:
1997
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Vishnje
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHITET FORD FIESTA 97, 1.2 BENZIN! KAMBIO MANUALE,NGJYRE VISHNJE,TEK DERE! NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE ESTETIKE! DOKUMENTA TE RREGULLTA PER 1 VIT! CMIMI I DISKUTUESHEM! SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI!

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin