ID e ofertes C28004
Oferta ka 1136 shikime
€1,700 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Fiesta ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
86 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

FORD FIESTA 1.25i Zetec se 86000 km ne gjendje te shkelqyer me liber sherbimesh,makina eshte e paisur me kondicioner,ABS, xhamat e par elektrik,,disqe alumini.Makina eshte me targa dhe me taksa te prera deri me 28/04/2016. pa siguracion Makina ndodhet ngjitur me piken e karburantit GULF Bacallek. Cmimi 1700 euro i diskutushem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Shkodër

Informacion mbi mjetin