ID e ofertes C7123
Oferta ka 1099 shikime
€4,850
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford C-Max ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
140 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima KM.........: 140000 Me dogan të paguar. Motorin e kamio e ka ne gjendje te mire. Disqe alumini Goma te reja. Xhamat elektrike te katra. Pasqyra elektrike. Perde Xhamat mbrapa. Xhenerikisht në gjendje të re. Komandohet tek timoni gazi dhe radio. Sensor tek Xhami per shiun. Tapiceria eshte në gjendje shumë të mire. Tel. : 0684066444 Cel. : 0699855555

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin