ID e ofertes C5134
Oferta ka 1217 shikime
€4,300 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford C-Max ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
150 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

FORD C-MAX 1.6 TDCI-NAFTE -SERIA GHIA -VITI I PRODHIMIT 2004 -153620 KM ME LIBER - 4+1 VENDE - Kambio MANUALE 5 MARSHE, Ngjyrë ZEZE metalizato, -PILOT AUTOMATIK. -Klima DIGITALE ME 2 ZONA + KLIMA PER CDO PASAGJER , -RADIO-CD-MP3 - ORIGJINALE E FORDIT -KOMANDA TE TIMONI - 4 xhama elektrike ( para dhe mbrapa elektrikë) - XHAMA TE ZINJ ORIGJINALE -PERDE ORIGJINALE -PASQYRA ELEKTRIKE & ME NGROHJE & ANTI VERBUESE -SINJALE TE PASQYRAT -Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa, , -Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi -SEDILET E PARA ME NGROHJE -PAKETA KROM -8x Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes) -Timon hidraulik & TIMONI MUND TE ULET E NGREHET SIPAS DESHIRES PERSONIT & I VESHUR ME LEKURE NGA VW ORIGJINAL, -2 Çelësa ME PULT, Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip, -TAKO MBRAPA -Sediljet e pasme të palosshme dhe te LEVIZSHME PARA-MBRAPA + Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome), -E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë, -Disqe alumini 16 inches te Markes ``FORD``, -GOMA TE SAPOVENDOSURA (95%) - Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar - E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA Ne çmim përfshihet : Dogane, TVSH,-------- CMIMI I DISKUTUESHEM------------- NR Cel:0682046441 0695223320

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin