ID e ofertes C1022
Oferta ka 1498 shikime
€3,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat Punto ,
Prodhimi:
2011
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
1200 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

FIAT PUNTO CLASSIC . Kilometra të përshkuara: Nga 35.000 km deri ne 148.000 km. Airbag pasagjeri I caktivizueshem, drita te rregullueshme ne lartesi, xhamat e pare me komandim elektrik, timon i rregjistrueshem ne lartesi. Automjetet janë blerë ne koncesionar. Cmimi: 3.400 euro me pagese kesh per secilen dhe 3.900 euro me Mundësi Financimi Leasing. Cel: +355 68 20 66 011

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

+355 4 5800025
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, disqe celiku, ebd, immobiliezer, klimatizator, kompjuter bordi, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, radio/cd