ID e ofertes C8466
Oferta ka 1108 shikime
€2,850 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat Punto , Veturë
Prodhimi:
2005
Kilometrazhi:
145 600 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

E sapo ardhur. Me dogan të paguar. Motorin dhe kamio e ka ne gjendje te mire. Xhenerikisht shumë ne gjendje te mire. Llamarina nuk ka asnjë gërvishtje. Tapiceria eshte ne gjendje perfekte. Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu e hapur Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 145600

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, asr, drita mjegulle, klimë automatike