ID e ofertes C1266
Oferta ka 1076 shikime
€2,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat Punto ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Benzin Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 66 KM.........: 110000 Makina eshte ne gjendje shume te mire,me 4 dyer dhe shume ekonomike. Cel. : 0665676915

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin