ID e ofertes C64254
Oferta ka 1528 shikime
€900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat Punto , Veturë
Prodhimi:
1997
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
2/3
Kilometrazhi:
95 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makines I Jan ber te gjitha sherbimet dhe dokumentat sapo I Jan paguar esht shum ekonomike .

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Vlorë

Informacion mbi mjetin