ID e ofertes C61589
Oferta ka 925 shikime
€1,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat Punto , Veturë
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
150 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

fiat punto viti 2000 motorr 1.2 benzine + gaz sekuencial ne kok te pistonit (landi renzo) i montuar ne vendin e origjines itali dhe i shenuar ne leje qarkullimi super ekonomike 200 leke per 100km. me kondicioner city gati per targa cmimi i padiskutushem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin