ID e ofertes C1185
Oferta ka 1411 shikime
€2,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat Punto ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

fiat punto 1.9 nafte viti 2002 me targa shqiptare dhe dokumenta te paguara me kondicioner, city(timon elektrik) xhama elektrike ,mbyllje me pult (qendrore) diaqe alumini abarth dhe goma te reja me te gjitha sherbimet e kryera (rrip faze + vaj -filtra+ferrota+konvergjenc) e gatshme per cdo proveTel. : 0699667614

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin