ID e ofertes C39641
Oferta ka 1258 shikime
€1,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat Punto ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
90 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

fiat punto viti 2001 motorr 1.2 benzine+ gaz (8 valvula) e sapoardhur me dogane te paguar shume ekonomike impjant gazi i montuar ne kok te pistonit sekuencial (montuar ne vendin e origjines itali dhe shenuar ne leje qarkullimi) konsumi 250 leke per 100 km me kondicioner , xhama elektrike, mbyllje qendrore me pult, 3 celsa goma 90% , gati per targa

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin