ID e ofertes C37981
Oferta ka 946 shikime
€2,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat Punto ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Bojëqielli
Kilometrazhi:
150 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar, viti 09/2003, motor 1.2 benzene +gaz, manuale, abs, esp, kasetofon me cd, goma te reja, perfekte super ekonomike dhe pa difekte etj etjJam I gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj...

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin