ID e ofertes C31032
Oferta ka 1442 shikime
€2,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat Punto ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
149 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes makinen Fiat punto viti i prodhimit 04 me motorr 1.3 16v Diesel Multijet turbo-intercooler 70hp. E shpejte dhe shume ekonomike ne konsum karburanti. Sherbimet e motorrit vaj filtra rripa te gjitha te bera. Kondicioner, airbag, abs, xhama elektrik, radiocd, kompjuter bordi, sallon lekure, look sporting. Dokumenta te paguara deri ne 20/08/16. Cmimi i makines 2700€ i diskutueshem. Per me teper kontaktoni

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin