ID e ofertes C26504
Oferta ka 1015 shikime
€1,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat Punto ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
156 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Okazion Fiat Punto 1,2I 5 marsha klima 5 dyer xhama dhe pasqyra elektrike goma te reja City opsion me 150000 km origjinale e blere vete ne Gjermani me TÜV dhe dokumenta te paguara dogane e paguar dhe dokumenta te perkthyera dhe te noterizuara gati per targa

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin