ID e ofertes C5022
Oferta ka 1870 shikime
€2,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat Panda ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
155 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike me sherbime te sapokryera. gati per cdo lloj prove .. shitet per arsye mosperdorimi 0698184606

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin