ID e ofertes C94099
Oferta ka 1507 shikime
€2,100
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat Marea ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
10 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

E sapo ardhur nga Italia Fiat Marea portobagazh me impiantin e gazit te istaluar atie.Sherbime te kryera dhe e sapo targauar,letra te paguara deri ne 4 prrill 2017.Gjendja perfekte..Opsionet : Antifurt me pult,air bag,klima,drita xeno. Cmimi 2100 euro

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregmakina
Tel: 0695347844
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin