ID e ofertes C114980
Oferta ka 560 shikime
€19,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat Ducato , Portobagazh
Prodhimi:
2014
Motorri:
2300 cm³
Transmisioni:
Manuale 6 marsha
Ngjyra:
E bardhë
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
79 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Fiat Ducato35 2.3 MJT Maxi BLINDATO. Mjet i BLINDUAR me Blindature te llojit B4+ i testuar dhe i projektuar per ti rezistuar explozivit c4 dhe armeve te kalibrit 7.62 (ak47). Ideal per biznese private dhe shteterore si : polici private, banka, argjendari etj...trasport vlerash, parash, sende te çmuara... Viti i prodhimit 2014, km 79mij origjinale edhe te çertifikuara. Mjeti ishte ne perdorim te bankes Intesa San Paolo, ne gjendje Shum te mir si nga ana mekanike, karrocerisë dhe eletronike. Aktualisht mjeti ndodhet ne qytetin è PADOVA NE ITALI. Per me Shum info kontatoni ndermjet email osé nr telefonit. Cmimi 19.000€ pa TVSh.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

N&T Car Service
Tel: 0039 3271150226
Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, autopilot, Çelës me chip, f.ap (filtër kundër pluhurave), gomë rezervë, immobiliezer, klimatizator, klimë automatike, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, ndezje me buton start/stop, perde, radio/cd, sensorë dritash, sistem navigimi, timon elektrohidraulik, xhama elektrikë