ID e ofertes C112257
Oferta ka 1460 shikime
$5,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat Doblo , Portobagazh
Prodhimi:
2011
Kilometrazhi:
51 400 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Viti i prodhimit: 2011 Modeli: Fiat Cargo Doblo Diesel, Manual (5 marsha) Motor: 1.3 (multijet) Komsumi: 4.5 Litra. Kilometrashi: 51,400 km Modeli: 1+1 vende Volumi: 3.8 m3 Peshembajtja: 750 kg ~ Kondicioner ~ ABS ~ Trip computer ~ Xhama me komand elektrike para. ~ Mure ndares me pjesen Cargo. ~ Gome rezerve me dimensione normale. ~ 1 dere prapa dhe me 1 dere rreshitese anesore. Makina eshte blere tek koncesionari zyrtar FIAT ne Tirane. Makina i ka te gjitha letrat e prera deri ne fund te 2017. Eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrike,xhenerike dhe vizuale. Shitet per arsye largimi ne Amerike.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

+355672288016
Besniku
Tel: +355672288016
Shkodër
Shqipëri, Shkodër

Informacion mbi mjetin

abs, dritare elektrike, gomë rezervë, klimë manuale, timon lëkure, timon multifunksion