ID e ofertes C7447
Oferta ka 1098 shikime
€2,450
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat Doblo ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner. Me dogan të paguar. Motorin dhe kamio e ka ne gjendje shumë të mire. Goma te reja. Xhenerikisht shumë ne gjendje te mire. Tapiceria eshte ne gjendje perfekte.Tel. : 0684066444Cel. : 0699855555

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin