ID e ofertes C11056
Oferta ka 920 shikime
€8,439 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat Croma , Veturë
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
1800 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
31 299 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Timon lekure me komanda Sistem spabiliteti I automjetitDopio airbag perpara Dopio Airbag anesore Dopia airbag cope perpara dhe mbrapa Sistem fleksibej per sediljet ISOFIX Mbeshtetje krahu perpara Klimatrinic 2 zonal Drita mjegulle perpara dhe mbrapa Sensore shiu Sistem alarmi perimetrik Radio Cd Mp3 Kontroll Automatik I Shpejtesise Imobilizer Mbyllje qendrore me pult Marmita sportive te kromuara Disqe alimini 17 sport Garanci 6 muaj

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin