ID e ofertes C108270
Oferta ka 2168 shikime
€6,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat Bravo ,
Prodhimi:
2010
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
210 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Fiat Bravo 1.6 nafte, ne gjendje shume te mire. Te gjitha sherbimet e kryera. Motor multijet (MJT) i gjenerates se fundit, kambio automatike dualogic me opsion economy per harxhim me te paket, me klima bizone. Makina eshte blere ne koncesionarin e Fiat ne Torino. Te gjitha kilometrat i ka te certifikuara. Me targa dhe dokumenta te rregullta deri ne Mars 2017.Cel. : 0695794457

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin