ID e ofertes C1025
Oferta ka 1565 shikime
€10,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat 500 , Kabriolet
Prodhimi:
2012
Ngjyra:
E kuqe
Kilometrazhi:
32 272 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Fiat 500 LOUNGE Cabrio. Kondicioner automatik, dorezat e dyerve me ngjyren e karrocerise, drita te rregullueshme ne lartesi, drite portopagazhi, parakolpi me ngjyren e karrocerise, pasqyra e mesit me veti filtruese, timon i rregjistrueshem ne lartesi, rregullim I lartesise se sediljes se shoferit. Automjeti është blerë i ri ne koncesionar. Cmimi: 10.600 euro me pagese kesh dhe 11.300 euro me Mundësi Financimi Leasing. Cel: +355 68 20 66 011 / 017

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

+355 4 5800025
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, bluetooth & usb, disqe alumini, ebd, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), klimë automatike, limitues shpejtësie, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mp3, pasqyra elektrike, radio/cd, timon lëkure, xhama elektrikë