ID e ofertes C2994
Oferta ka 1091 shikime
€1,550
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Daihatsu Cuore ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Daihatsu cuore me motor nissan micra nga fabrika automat benzin gaz sekuencial i sapo montuar 500 euro me 3 vjet garanci me letra te paguara gjendje shum te mir viti 2000 shum ekonomike 4 mij lek te vjetra per 100 km letrat e paguara deri ne prill 2016 gomat e reje bateri e re vaj filtra + kamio te sapo ndruara dhe ferota te reja nuk ka nevoj per asnje sherbim Emri: Erion Telefon: 0696894947

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin