ID e ofertes C111687
Oferta ka 1101 shikime
€2,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Daewoo Lacetti ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
148 256 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Daewoo laceti viti 2005 motorr 1.4 benzine +gaz (e dal nga fabrika me impjant gazi sekuencial ne kok pistoni ) me te gjitha sherbimet e kryera dhe dokumenta te paguara per nje vite , me kondicioner, xhama dhe pasqyra elektrike, mbyllje me pult , goma te reja te gjitha pjeset e kembimit perfshire motorr kamje jane opel Cel. : 0694491400

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0694491400
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin