ID e ofertes C126094
Oferta ka 362 shikime
€8,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Dacia Sandero , Fuoristradë
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1500 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E bardhë
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Dacia Stepway, manuale 1.5 Diesel, viti 2016 , makines i jane bere te gjitha sherbimet dhe me dokumenta te paguara deri ne vitin 2022. Cmimi: 8000 Euro Per cdo informacion na kontaktoni ne nr . 0699163388

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin