ID e ofertes C39113
Oferta ka 1025 shikime
€6,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Dacia Sandero , Veturë
Prodhimi:
2011
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1500 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
78 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

• Sistem frenimi ABS • Airbag për shoferin dhe pasagjerin • Airbag anesore • Xhamat e pare me komandim elektrik • Sediljet e passhme të palosshme • Fenere mjegulle • Shina gjatesore mbi tavan • Timoni dhe leva e marshit me lekur • Kompjuter Bordi • Sistem Stabiliteti ESP • Klima manuale • ISOFIX • Immobilizer • Disqe Alumini 16'' • Gomë rezervë • Boje metalike

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin