ID e ofertes C33892
Oferta ka 1795 shikime
€4,800 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Dacia Sandero ,
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
55 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shes makine dacia sandero 1.4mpi me benzine e vitit 2009 me 58mije kilometra origjinale . makina eshte blere te koncesionari i renault ne tirane me 0km. makina ka abs, ebd , kondicioner , timon hidraulik, kasetofon mp3 , 4 xhama elektrik , pasqyra elektrike dhe me ngrohje , antifurt te fabrikes, liber-sherbimes , sherbime te gjitha te bera , makina nuk ka nevoje per as edhe me te voglin sherbim .ka hapsire dhe bagazh te madh , e larte nga toka, eshte mbajtur me kujdes dhe tapiceria eshte e paster , dhe jashte. konsumi sipas manualit eshte ne autostrade 5.4l/100km dhe konsumi kombinuar 7l/100km. cmimi pak i diskutueshem 4800euro. makina aktualisht ndodhet ne fier.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin