ID e ofertes C31093
Oferta ka 1449 shikime
€8,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Dacia Sandero , Veturë
Prodhimi:
2015
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
1200 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E bardhë
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
7 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

• Sistem frenimi ABS + ESP • Airbag për shoferin dhe pasagjerin • Airbag pasagjeri I caktivizueshem • Kompjuter bordi • Radio CD MP3 4x 20 W me komanda në timon • Disqe celiku 15" + kupa dekorative • Gomë rezervë me dimensione normale • Xhamat e pare me komandim elektrik • Immobilizer • Parakolpi dhe prapakolpi ne ngjyre te zeze • Rripa sigurimi me limitues force • Sistem ISOFIX • Mbyllje automatike e dyerve në lëvizje • Timon elektrik • Kondicioner

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin