ID e ofertes C31116
Oferta ka 1509 shikime
€10,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Dacia Logan , Veturë
Prodhimi:
2015
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1500 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E bardhë
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
5 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

·Sistem frenimi ABS + EBA ·Mbyllje qëndrore me pult ·ESP + Sistem i kontrrollit të trajektores ·Disqe celiku 15' me kupa dekorative ·Jastëk ajri per shoferin dhe pasagjerin përpara ·Tapiceri pelhure PLITZZ ·Jastëk ajri anësor ·Drita per diten · Parakolpi perpara dhe mbrapa me gjyren ·Immobilizer karrocerise ·Radio Cd Mp3 ·Sinjalizues për mosvënien e rripit të sigurimit ·Timon Eletrkohidraulik ·ISOFIX ·Gomë rezervë me përmasa normale ·Klima Manuale ·Xhamat përpara dhe pas me komandim elektrik ·Kompjuter bordi ·Sediljet e pasme te palosshme ne raport

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin