ID e ofertes C126039
Oferta ka 363 shikime
€6,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Dacia Logan , Veturë
Prodhimi:
2016
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1500 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E bardhë
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Dacia Logan, manuale 1.5 diesel, viti 2016 , makina eshte shume ekonomike, me te gjitha sherbimet e bera dhe ne gjendje shume te mire. Per cdo informacion me shume na kontaktoni ne nr:0699163388

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, bluetooth & usb, dritare elektrike, radio/cd, xhama elektrikë