ID e ofertes C31134
Oferta ka 1292 shikime
€14,200 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Dacia Lodgy , Portobagazh
Prodhimi:
2015
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1500 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
5 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

·Sistem frenimi ABS + EBA ·Sensorë për temperaturën e jashtme ·ESP + Sistem i kontrrollit të trajektores ·Sedilja e shoferit e rregullueshme në lartësi ·Jastëk ajri per shoferin dhe pasagjerin përpara ·Timoni dhe leva e marshit me veshje lëkure ·Jastëk ajri anësor ·Timon i rregullueshëm në lartësi ·ECO Drive ·Gomë rezerve ne dimensione normale ·Disqe celiku16'' me kupa dekorative ·Kit për pirjen e duhanit ·Sinjalizues për mosvënien e rripit të sigurimit ·Finiturat e brendshme të kromuara ·ISOFIX ·Klima manuale ·Gomë rezervë me përmasa normale ·Sinjalizues për ndërrimin e marshave ·Drita mjegulle ·Pasqyra me komandim elektrik ·Xhamat përpara me komandim elektrik ·Kompjuter bordi ·Sediljet e pasme te palosshme ne raport 1/3-2/3 ·Mbyllje qëndrore me pult ·Multimedia me Bluetooth,USB+AUX dhe komanda në timon

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin