ID e ofertes C31157
Oferta ka 2203 shikime
€16,100 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Dacia Duster , 4x4
Prodhimi:
2015
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1400 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E bardhë
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
5 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

• Sistem frenimi ABS • Airbag për shoferin dhe pasagjerin • Airbag anesore • Xhamat e pare me komandim elektrik • Sediljet e passhme të palosshme • Timon elektrik • Fenere mjegulle • Shina gjatesore mbi tavan • Kompjuter Bordi • Sistem Stabiliteti ESP • Klima manuale • ISOFIX • Boje metalike • Radio Origjinale • Drita mjegulle • Gomë rezervë ne madhesi origjinale

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin