ID e ofertes C983
Oferta ka 1691 shikime
€11,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Dacia Duster , 4x4
Prodhimi:
2011
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
1600 cm³
Transmisioni:
Manuale 6 marsha
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
27 500 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

DACIA DUSTER LAUREATE. Fuqia motorrike: 110 KF. Automjeti është në gjendje perfekte. Cmimi me T.V.SH, targa shqiptare dhe dokumenta te paguara. Për më tepër info: Cel: +355 68 20 66 011 Tel. : 045800900

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, disqe alumini, drita mjegulle, esp, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mp3, pasqyra elektrike, radio/cd, timon lëkure, xhama elektrikë