ID e ofertes C123058
Oferta ka 14 shikime
€585
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
CycloCross/Gravel ,
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
30 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

•Cyclocross/Gravel •Biciklete profesionale •1x11 •Te gjitha pjeset sram+aclass(disqet dhe bucelat)Cdo gje si nga fabrika. •8.5kg •E re kushton mbi 2000€ •Cmimi 585€ Tr/Drr _____________________________________________________________________________________________ https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fimages-na.ssl-images-amazon.com%2Fimages%2FI%2F41EM5JRr7TL.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Foman.desertcart.com%2Fproducts%2F66495798-serious-grafix-pro-cyclocross-bike-black-2017-cyclocross-bicycle&docid=t7OLPb2jXzTfGM&tbnid=6ZijFQQaV0oY3M%3A&vet=10ahUKEwihiO7p1-7lAhVD3qQKHdB6BmwQMwhMKAowCg..i&w=500&h=347&client=firefox-b-d&bih=654&biw=1366&q=grafixpro%20serious%202017%20%20price&ved=0ahUKEwihiO7p1-7lAhVD3qQKHdB6BmwQMwhMKAowCg&iact=mrc&uact=8

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

c vscvsvsd
Tel: 0698683533
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

\