ID e ofertes C94042
Oferta ka 1651 shikime
$2,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Citroën Xsara Picasso ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
192 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet: Citroen Xsata Picasso Motorri (CC):2.0L HDI (90 Cv) \ 66 Kw Tipi Karburantit: Nafte Viti Prodhimit: 2002 Transmisioni: Manuale Km 192,000 Ngjyra e Jashtme: Blu Ngjyra e Brendshme: Qumeshti Gjendje Motorrike Dhe Xhenerike Shume Te Mire Me Dogane Te Paguar. Cel. : 0697626766

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregmakina
Tel: 0697626766
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin