ID e ofertes C117660
Oferta ka 2449 shikime
€2,300 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Citroën Xsara Picasso , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Hibride
Motorri:
1600 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHES CITROEN XSARA VITI 2002 MOTOR 1.6 EURO 3 BENZIN +IMJANT GAZI I MONTUAR DHE I CERTIFIKUAR NE ITALI ME LIBER SHERBIMESH.ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE SHUME TE MIRE ÇMIMI 2300 EURO

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, autopilot, Çelës me chip, disqe alumini, disqe celiku, drita mjegulle, dritare elektrike, ebd, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), ganxhë, gomë rezervë, immobiliezer, klimatizator, klimë automatike, klimë manuale, kompjuter bordi, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, perde, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë parkimi, sidebag, sistem alarmi, timon elektrik, timon elektrohidraulik, timon lëkure, timon multifunksion, veshje lëkure, xhama elektrikë