ID e ofertes C103370
Oferta ka 1438 shikime
€2,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Citroën Xsara Picasso ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
187 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shitet citroen xsara picasso motorri (CC):1.6L HDI tipi karburantit nafte viti prodhimit 2004 transmisioni manuale 187,000 km ngjyra e jashtme gri ngjyra e brendshme blu gjendje motorrike dhe xhenerike te mire me dogane te paguar Cel. : 0697626766

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0697626766
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin