ID e ofertes C61472
Oferta ka 2959 shikime
€1,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Citroën SAXO , Veturë
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
15 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

citrroen saxo 1.4 benzin viti 2003 ne gjendje super te mire me kondicjoner me tgjitha sherbimet e bera me te 4 gomat e reja super e shpejte dhe ekonomike me dokumenta te gjitha te paguara per 1 vit shum e paster nga jasht dhe brenda

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Saranda

Informacion mbi mjetin